13 Ağustos 2018

Urartu Emlak Web Sitesi Tasarımında Bizi Tercih Etti!

Urartu Gayrimenkul 2009 yılında modern ve kaliteli emlakçılık modelini oluşturmak için sektördeki yerini aldıktan sonra kullanışlı bir web tasarımı için Web Home ile çalışmıştır. Yıllardır kişi ve kuruluşlara kiralık ve satılık; konut, arsa, iş yeri seçenekleri sunan firma, Türkiye’nin dört bir yanında franchise ve ofis hizmeti sunabilecek güce sahiptir.

Temsilcileri kişi ve kuruluşlara kiralama ve satın alma hususlarında, karar aşamasından anahtar […]

Devamı

12 Ağustos 2018

Protel Elektronik Web Home Desteğinden Yararlandı!

Protel Elektronik 1976 yılında Eko Elektronik isminde Ekrem Mavilioğlu tarafından kurulmuştur. Yazar kasa servisi ve bayisi olarak Olivetti ve LG gibi ürünlerde yetkili ünvanını almıştır. Başta Fatih ilçesi olan hizmet bölgesini Fındıkzade, Yedikule ve Eminönü bölge servisliğini elinde bulunduran Protel Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti Suriçi bölge servis & bayii ünvanını almıştır.
Protel Elektronik İçin Neler Yaptık?
2012 yılında LG ve […]

Devamı

8 Ağustos 2018

Salsa Türkiye Web Sitesi Tasarımında Bizi Tercih Etti!

Türkiye’nin en büyük salsa dans platformu olan Salsa Türkiye web sitesi tasarımı için Web Home’u tercih etti! Dans sektörünün en hareketli ve talep gören danslarından biri olan salsa için hazırlanan sitede markanın talepleri göz önünde bulundurularak web sitesi tasarımı için Web Home uzman bakış açısından yararlanıldı.

Başlangıç, orta ve ileri seviye dans dersleri alabileceğiniz; Latin geceleri ve yarışmaları ile eğlenceli organizasyonlara […]

Devamı

Önder Makine Klima Web Sitesi Tasarımında Bizi Tercih Etti!

Farklı markalar için klima servis ve satış hizmeti veren Önder makine klima, İstanbul’un her noktasına hizmet ulaştırarak alanında profesyonel bir çalışma sistemine sahiptir. Sektörel tecrübesi ile dünyaca ünlü markaları müşterileri ile buluşturmaktadır. Önder Makine, kendi gibi alanının uzmanı Web Home ile çalışarak klima web sitesi tasarımı için ekibimizle bir araya geldi. SEO uzmanı ve editörümüz firma için farkındalık yaratacak web […]

Devamı

Cadde Bale Kursu Web Site Tasarımında Bizi Seçti!

2002 yılında Bağdat Caddesi üzerinde kurulan Cadde Bale, dünyada ve Türkiye’de bireysel ve grup olarak Türkiye’yi birçok organizasyonda temsil etmiş, dans ve bale adına değişen gelişen ne varsa takip eden ve Türkiye’de bu yeniliklerin uygulanmasını ve yayılmasını prensip edinen kaliteli hizmet anlayışına sahiptir.

Bağdat Caddesi’nde yer alan Cadde Bale her biri kendi alanında diplomalı ve branşlarında sayısız başarılara imza atmış eğitmenlerden […]

Devamı

Doğalgaz Mutfak Web Sitesi Tasarımında Bizi Tercih Etti!

1988 yılından bu yana endüstriyel mutfak malzemeleri üzerine imalat, satış ve teknik servis hizmeti veren Euro Gold Doğalgaz ve Mutfak web tasarım için bizi tercih etti!

Doğalgaz Mutfak, kendi sektöründe önemli noktalara gelmiş kuruluşlara endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda hizmet vererek birçok başarılı projeye imza atmıştır. Çalışmalarını yaptığı firmaların mutfak donanımları, pişirme ekipmanları, servis malzemeleri, soğutucu dolapları ve bulaşık ekipmanları gibi pek […]

Devamı

Batı Ataşehir Bale Kursu Web Site Tasarımında Bizi Seçti!

2009 yılında Esra Akyatan ve Ece Ulutan tarafından kurulan Kii3dört Sanat Merkezi, 2015 yılı itibariyle MEB’e bağlı ‘Özel Batı Ataşehir Bale Kursu’  olarak yeni mekanına taşınmıştır. Dansı ve dans etmeyi, müziği ve enstrüman çalmayı seven ve isteyen herkese kapılarını açmıştır. Yenilenen salonları ve eklenen dansları ile büyüyen Batı Ataşehir Bale Kursu Türkiye web sitesi tasarımı için Web Home’u tercih etti!

Dünyanın […]

Devamı

İklim Plus Klima Servis Site Tasarımlarını Webhome Yaptı!

İklim Plus Dayanıklı Tüketim Malları Tic. Ltd. Şti., 1994 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. Klima ve beyaz eşya sektörlerinde satış ve servis hizmeti sunan firma, her biri kendi alanlarında deneyimli ve sertifikalı uzman kadroya sahiptir. Bakırköy başta olmak üzere İstanbul’un hemen hemen her semtine servis hizmeti verir.

Türkiye çapında her bölgeye satış ve satış sonrası servis hizmet veren İklimsa, Mitsubishi Heavy Ind., […]

Devamı

Biray Teknik Web Sitesi Tasarımında Bizi Tercih Etti!

Sektöründe öncü Biray Teknik, soğutma, ısıtma ve havalandırma sistemleri için servis ve müteahhit firmalara, yatırımcılara, ihtiyaç duydukları ürünleri “tam zamanında ve tam istendiği gibi” tedarik ederken, uzun ömürlü hizmetler sunmayı esas alıyor. Profesyonel bakış açısı ile hareket eden Biray Teknik, web tasarım için bizi tercih etti! Uzman bakış açısı ile bizler de firmaya özel çözümler sunduk.

Yenilikçi anlayışını ve kadrolarının uzmanlığını, […]

Devamı

Tango Türkiye Web Sitesi Tasarımında Bizi Tercih Etti!

Tango dans platformu Tango Türkiye, sitesi tasarımı için Web Home’u tercih etti! Arjantin Tango kültürünü yaşatan ve tango severleri bir arada toplayan web sitesi için dans siteleri arasından markanın amaçlarına en uygun olanı seçilerek web sitesi tasarımı yapıldı.

Tangonun tarihi, stilleri, enstrümanları, şarkı sözleri, şarkıcıları, filmleri ve kitapları hakkında detaylı bilgilerle hazırlanan; başlangıç, orta ve ileri seviye dans dersleri hakkında bilgi […]

Devamı