20 Ekim 2018

Garanti Servis Web Sitesi Tasarımında Bizi Tercih Etti!

Garanti Servis Beyaz Eşya ve Klima Servisi 1999 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. Ankastre ürünler, beyaz eşya ve klima servis sektöründe kaliteli, güvenilir ve zamanında hizmet sunan Garanti Servis, web tasarım için bizi tercih etti!

Eğitimli ve teknolojiyi yakından takip eden ekibi ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak hizmet veren marka için klima web sitesi tasarımı yapılarak kullanıcıların kolay kullanacağı ve […]

Devamı

18 Ekim 2018

Polat Group Web Sitesi Tasarımında Bizi Tercih Etti!

Farklı klima markalarında satış hizmeti veren Polat Group, müşterilerini iyi anlamakta ve onlar için optimum çözümler üretebilmektedir. Polat Group firma web tasarım için bizi tercih ederek sektöründe farkındalık yaratmayı amaçlamıştır. Firmamız web danışmanlığı ile Polat Group için yaratıcı ve faydalı bir çalışma süreci izlemiştir.

Bünyesine İpek Mobilya bayiliği de katan firma düzenlediği kampanyalar ve uygun fiyat politikası ile her geçen gün […]

Devamı

Foto Life Web Sitesi Tasarımında Bizi Tercih Etti!

Foto Life, alanında uzman fotoğrafçılar, reklamcılar, art direktörler, metin yazarları, kurgu ve montaj ekibi ile sektörel çözümler sunmak ve “fotoğraf çekmek” anlayışını değiştirmek için kurulmuştur.

Foto Life Türkiye’nin en çok tercih edilen fotoğraf merkezi olarak her alanda verdiği profesyonel çekim hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Web Home bünyesinde 2012 yılında kurulan Foto Life, kişi ve kurumlara özel fotoğraf uygulamaları ve fotoğrafçılık eğitimleri ile […]

Devamı

17 Ekim 2018

Tatil Home’un Web Sitesini Yaptık!

Tatil Home, turizm sektörünün yeni devlerinden biri olma yolunda ilerliyor. 2013 yılında kurulan Tatil Home, yurtiçi ve yurtdışı geniş otel ağı ile tatilcilere rezervasyon imkanı sunan bir firma. TÜRSAB üyesi olan kuruluş:

Otel rezervasyonu
Yurt içi otel ve turlar
Yurt dışı otel ve turlar
Uçak + Otobüs bileti rezervasyonları
Transfer hizmeti
Gemi turları
Kültür turları
Günübirlik turlar
Mavi Yolculuk
Termal oteller
Kiralık yazlık, villa seçenekleri
Pansiyon seçenekleri
Araç kiralama gibi hizmetleri ile geniş […]

Devamı

İklimsa Lüleburgaz Web Sitesi Tasarımında Bizi Tercih Etti!

Klima sektöründe öncü marka İklimsa’nın yetkili bayi ve servisi İklimsa Lüleburgaz, kişi ve kuruluşlara bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmetleri sunuyor. Yıllardır deneyimli teknik ekibi ve araç filosu ile başarılı çözümleri kişilere ulaştıran İklimsa Lüleburgaz, web tasarım için Web Home’u tercih ederek sektörde fark yarattı!

Teknolojinin son yeniliklerini ve uygulamalarını profesyonel çalışma disiplinleri ile sunan İklimsa Lüleburgaz, klima web sitesi […]

Devamı

14 Ekim 2018

Biray Teknik Web Sitesi Tasarımında Bizi Tercih Etti!

Sektöründe öncü Biray Teknik, soğutma, ısıtma ve havalandırma sistemleri için servis ve müteahhit firmalara, yatırımcılara, ihtiyaç duydukları ürünleri “tam zamanında ve tam istendiği gibi” tedarik ederken, uzun ömürlü hizmetler sunmayı esas alıyor. Profesyonel bakış açısı ile hareket eden Biray Teknik, web tasarım için bizi tercih etti! Uzman bakış açısı ile bizler de firmaya özel çözümler sunduk.

Yenilikçi anlayışını ve kadrolarının uzmanlığını, […]

Devamı

13 Ekim 2018

Ünlü Modacı Hafize Ayık – Sitelerimiz İle Göz Doldurduk!

Hafize Ayık, moda macerasına 1995 yılında açtığı dikiş atölyesi ile başlamış ve günümüzde Türkiye’nin en ünlü modacılarından biri olmuştur. 2001 yılında düzenlediği İsveç Büyükelçiliği Defilesi ile dikkat çeken modacı böylece geniş kitlelere ulaşmıştır.

Başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’de tercih edilen bir modacı olan Hafize Ayık, artık televizyon programları için mini defileler düzenlemeye, gazeteler için koleksiyon çekimleri yapmaya devam ediyor.

Paris’te defile […]

Devamı

Urartu Emlak Web Sitesi Tasarımında Bizi Tercih Etti!

Urartu Gayrimenkul 2009 yılında modern ve kaliteli emlakçılık modelini oluşturmak için sektördeki yerini aldıktan sonra kullanışlı bir web tasarımı için Web Home ile çalışmıştır. Yıllardır kişi ve kuruluşlara kiralık ve satılık; konut, arsa, iş yeri seçenekleri sunan firma, Türkiye’nin dört bir yanında franchise ve ofis hizmeti sunabilecek güce sahiptir.

Temsilcileri kişi ve kuruluşlara kiralama ve satın alma hususlarında, karar aşamasından anahtar […]

Devamı

Ürün Çekimi Web Sitesi Tasarımında Bizi Tercih Etti!

Ürün çekimi, alanında uzman fotoğrafçılar, kurgu ve montaj ekibi ile sektörel firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur. Web Home ise web tasarım, içerik ve SEO hizmetinden yararlanarak kaliteli bir web sitesine sahip olmuştur.

Marka olmanın sadece iyi ürün çıkarmakla orantılı olmadığını ve doğru stratejilerle gerçekleştirilen tanıtımların ürünlerin esas değerini ortaya çıkardığının bilinci ile tecrübesi ve yaratıcı fikirleri sayesinde ürünlerinizi gerçek müşteri kitlesi […]

Devamı

Düğün Fotoğrafçısı Web Sitesi Tasarımında Bizi Tercih Etti!

Düğün Fotoğrafçısı, alanında uzman fotoğrafçılar, sanat yönetmenleri, metin yazarları ve montaj ekibi ile gelin ve damat adaylarına fark yaratan fotoğraf ve videolar hazırlamak, “düğün fotoğrafçılığı” anlayışını kökünden değiştirmek için kurulmuştur. Web Home ise bu firma ile çalışma ayrıcalığından yararlanarak web tasarım, içerik ve SEO hizmeti vermiştir.

Türkiye’nin en çok tercih edilen fotoğraf merkezlerinden olan Düğün Fotoğrafçısı, çiftlerin en güzel anlarını ölümsüz […]

Devamı