Cadde Bale Kursu Web Site Tasarımında Bizi Seçti!

cadde bale kursu

2002 yılında Bağdat Caddesi üzerinde kurulan Cadde Bale, dünyada ve Türkiye’de bireysel ve grup olarak Türkiye’yi birçok organizasyonda temsil etmiş, dans ve bale adına değişen gelişen ne varsa takip eden ve Türkiye’de bu yeniliklerin uygulanmasını ve yayılmasını prensip edinen kaliteli hizmet anlayışına sahiptir.

Bağdat Caddesi’nde yer alan Cadde Bale her biri kendi alanında diplomalı ve branşlarında sayısız başarılara imza atmış eğitmenlerden oluşmaktadır. Türkiye’de dansın bilinilirliğinin artması ve doğru şekilde yayılması için deneyimli kadrosuyla Türkiye Dans Sporları Federasyonu aracılığı ile yapılan Sosyal Latin Dansları Antrenör Yetiştirme Kursları Eğitmenliği yapmaktadır. Bu hizmet anlayışını web sitesi ile tamamlamak isteyen Cadde Bale, web tasarım için Web Home’u tercih etti!

Zarif ve köklü bir dans olan baleyi dans severlerle buluşturan Cadde Dans, için kaliteli bir web site tasarımı hazırladık. Bale web sitesi tasarımı açısından fark yaratmayı amaçlayan ekibimiz yaratıcı ve kullanışlı bir çalışma yaptı.

Editör ve SEO uzmanı ekibimiz firmayı ziyaret ederek taleplerini öğrendiler. Tasarımcılarımız sektördeki bale web siteleri araştırmasını tamamlayarak en uygun web sitesi tasarımı hakkında firmayı bilgilendirdi. SEO destek ekibimiz arama motoru optimizasyonu temelli bir web site hazırladı.

Web tasarımı, sürecini başarıyla tamamladıktan sonra görsel optimizasyon da yapılarak Cadde Bale Kursu web sitesi tasarımı son şeklini almıştır.

Cadde Bale Kursu İçin Neler Yaptık?

Cadde Bale Kursu’na özel yaptığımız işler:

  • web sitesi tasarımı
  • orijinal içerik üretimi
  • SEO destek
  • internet reklamcılığı – Google Adwords
  • hosting ve domain
  • kurumsal kimlik çalışmaları
  • web danışmanlığı
  • sosyal medya danışmanlığı.

Cadde Bale Kursu için web site tasarımı ile başlayan sürecimiz diğer tanıtım ve internet uygulamaları ile devam etti. Kursumuzu sektörel sitelerimize de kayıt ederek reklam çalışmalarını sürdürdük.

Hemen Sipariş Ver
Teklif İste
Webman
www.webplus.com.tr
Fiyatlar
Referanslar