Kurumsal ve Bireysel Eğitimler

Web Home, SEO Akademi işbirliği ile kişi ve kuruluşlara bireysel ve kurumsal eğitimler sunmaktadır.

Kurumsal Eğitimler

Firmalara özel olarak hazırlanan kurumsal eğitimler arama motorlarında ilk sıraya gelmek isteyen kuruluşlara özel bilgiler veriyor, web sitelerinin optimizasyonunu yapmak isteyenlere SEO kriterlerini öğretiyor, e-ticaret sitelerine yönelik özel çözümler sunuyor…

Kurumsal SEO Eğitimi

Kurumsal SEO Eğitimi4500 TL / 2 GÜN – 12 SAAT

Firmaların kendi web sitelerini optimize etmelerini sağlayacak, SEO firmalarını kontrol edebilecek bilgiye sahip olmalarını, analiz yapabilmelerini sağlamak.

E-Ticaret SEO Eğitimi

E-Ticaret SEO Eğitimi4500 TL / 2 GÜN – 12 SAAT

Kuruluşların sahip oldukları e-ticaret sitelerini nasıl yöneteceklerini ve SEO kriterlerine uyun bir şekilde nasıl optimizasyon yapacaklarını öğretmek.

Kurumsal Sosyal Medya

Kurumsal Sosyal Medya4500 TL / 2 GÜN – 12 SAAT

Sosyal medya kanallarını kurumsal açıdan kullanma yöntemleri, hedef kitleye ulaştıracak kampanyalar oluşturmayı, marka ve topluluk yönetmeyi öğretmek.

Adwords Eğitimi

Adwords Eğitimi2500 TL / 1 GÜN – 6 SAAT

Firmalara Adwords kavramını öğretmek, nasıl reklam verileceğini kavratmak, kampanya yönetimini ve kullanıcı analizi yapmayı aşılamak.

Kurumsal Zarafet Eğitimi

Kurumsal Zarafet Eğitimi3500 TL / 1 GÜN – 6 SAAT

Şirketlerin çalışan ve yöneticilerine kurumsal anlamda iletişim kurmayı, konuşma ve beden dili tekniklerini öğretmek, etkili bir imaj kazandırmak.

Özel Eğitim

Özel EğitimBİZE SORUN / GÜN

Firmalara özel, çalışma hayatının yoğunluğundan fırsat bulamamış kişilere, istenilen günde ve saatte düzenlenen eğitim programları.


Bireysel Eğitimler

Çağımızın en ünlü mesleklerini yapmak, geleceğinizi şekillendirmek ister misiniz? SEO Akademi ve Web Home sizlere bu imkanı sunuyor. Uzmanlık kazanacağınız, meslek edineceğiniz Bireysel Eğitim uygulamalarından dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

SEO Eğitimi

SEO Eğitimi850 TL / 2 GÜN – 12 SAAT

SEO’nun temel kavramlarını ve analiz yapmayı öğreterek, başarılı optimizasyon stratejileri ile arama motorlarında ilk sayfada yer alacak siteler yaptırmayı sağlamak.

Mesleki SEO Eğitimi

Mesleki SEO Eğitimi2500 TL / 4 GÜN – 24 SAAT

SEO’nun ilerleyen süreçlerini anlatarak mesleki yeterlilik kazandırmak, SEO ajansları ve reklam firmalarında çalışabilecek bilgi ve tecrübeyi kazandırmak.

Sosyal Medya Eğitimi

Sosyal Medya Eğitimi1500 TL / 2 GÜN – 12 SAAT

Sosyal medyanın ne olduğunu ve nasıl kullanıldığını öğreterek, kişilere online marka yönetme ve kampanya oluşturma ve reklam yapma becerisi kazandırmak.

Mesleki Sosyal Medya

Mesleki Sosyal Medya2500 TL / 4 GÜN – 24 SAAT

Mesleki anlamda Sosyal Medyayı öğrenmek isteyenlere özel medya stratejileri, kampanya yöntemleri, topluluk oluşturma ve kriz yönetme yetisi kazandırmak.

Adwords Eğitimi

Adwords Eğitimi500 TL / 1 GÜN – 6 SAAT

En büyük reklam araçlarından Adwords ile ilgili teknik bilgileri vermek, kampanya oluşturmayı ve yönetmeyi öğretmek, kar sağlatarak başarıyı yakalatmak.

İnternet Reklamcılığı

İnternet Reklamcılığı500 TL / 1 GÜN – 6 SAAT

İnternet reklam modellerinin öğretilmesi, dijital pazarlama yöntemlerinin ve nasıl kullanılacağının aşılandığı pazarlama eğitimleri.

SEO ve Sosyal Medya

SEO ve Sosyal MedyaÜCRETSİZ / 1 GÜN – 3 SAAT

Ücretsiz olarak düzenlenen SEO ve Sosyal Medya seminerleri ile optimizasyon ve sosyal medya gücünün farkına vardırmak, stratejileri hakkında ipuçları vermek.

Özel Eğitim

Özel Eğitim

Diledikleri günlerde ve saatlerde eğitim almak isteyenlere özel programlanan özel eğitimler farklı eğitim konularını ve programlarını içermektedir.


Destekleyici Eğitimler – Workshop

Web Home ve SEO Akademi, bireysel ve kurumsal gelişime katkısı olacak günübirlik destekleyici eğitimleri ile SEO İçerik Editörlüğü, Blog Oluşturma ve Yönetme, Photoshop, HTML, WordPress, İnternet Reklamcılığı dersleri vermektedir.

Blog Oluşturma-Yönetme

Blog Oluşturma-Yönetme500 TL / 1 GÜN – 6 SAAT

Kişi ve firmalara blog oluşturma yöntemlerini anlatarak hedef kitlelerine başarılı bilgiler vermelerini, arama motorlarında üst sıralarda yer almalarını sağlamak.

SEO İçerik Editörlüğü

SEO İçerik Editörlüğü650 TL / 2 GÜN – 12 SAAT

SEO kurallarına uygun içerik yazmanın önemini ve tekniklerini kavratmak, arama motorlarında görünür içerik yazma becerisi kazandırmak.

E-Ticaret Yönetimi

E-Ticaret Yönetimi1000 TL / 1 GÜN – 6 SAAT

E-ticaret sitelerinin nasıl oluşturulması gerektiğini, kampanyaların nasıl yönetileceğini, iletişim modellerini ve kriz yönetme sistemlerini öğretmek.

Photoshop

Photoshop750 TL / 2 GÜN – 12 SAAT

Katılımcılara temel photoshop bilgilerini vermek, photoshop araçlarını nasıl kullanacaklarını öğretmek, görsel optimizasyon yapmalarını sağlamak.

HTML (SEO İçin)

HTML (SEO İçin)750 TL / 2 GÜN – 12 SAAT

Kursiyerlere temel HTML bilgilerini vermek, komutlarını, fotoğraf ve metin işlemlerini öğretmek, tasarım ve SEO’da bilgilerini kullanmalarını sağlamak.

Bilişim Hukuku

Bilişim Hukuku350 TL / 1 GÜN – 6 SAAT

Web sitesi yapacaklara ya da yaptıracaklara bilişim hukuku kapsamı hakkında bilgi vermek, güvenlik ve işlenebilecek suçları öğreterek bilgi sahibi olmalarını sağlamak.

Marka Hukuku

Marka Hukuku350 TL / 1 GÜN – 6 SAAT

Tescil firmalarına ya da tescil yaptıracaklara marka hukuku kapsamından bahsetmek, tescil hakkında bilgiler vererek ceza ve diğer hususları öğretmek.

WordPress

Wordpress500 TL / 1 GÜN – 6 SAAT

Temel WordPress kavramlarını, kullanım ve güvenlik bilgilerini vermek, web site yapabilmeyi ve düzenlemeyi öğretmek.

Joomla

Joomla650 TL / 1 GÜN – 6 SAAT

Temel Joomla bilgilerini vererek kullanım sistemini kavratmak, kurulum ve yönetim modellerini anlatmak, içerik yönetmeyi öğretmek.

Zarafet

Zarafet650 TL / 2 GÜN – 12 SAAT

Firmaların yönetici ve çalışanlarına iletişim, tanışma, konuşma ve beden dilini kullanma bilgileri vererek etkili iletişim kurmalarını sağlamak.

Etkili Sunum Teknikleri

Etkili Sunum Teknikleri500 TL / 1 GÜN – 6 SAAT

Kitlelere nasıl seslenmek gerektiğini, etkili bir sunumun nasıl yapılacağını, başarılı sunum hazırlama tekniklerini öğretmek.