Güvenlik

Ürün fiyatlarına KDV ve ÖTV (Özel Tüketim Vergisi) dahil değildir. Tüm hizmetlerimizde KDV oranı %18’dir.

Kuruluşumuz Türk Lirası ile hizmet vermektedir. İş başlangıcı ve sonu fiyatlandırmaları yapılır. Vade farkı uygulanır.

Ödemelerinizi kredi kartı ve banka havalesi ile peşin ödeme seçeneklerini kullanarak yapabilirsiniz. Kredi kartıyla ödeme yapmak istiyorsanız, ödeme seçeneklerinden sizin için uygun olanı seçiniz. Kredi kartı sahibinin ismini, kredi kartı numarasını ve güvenlik kodunu yazmanız gerekmektedir. (kredi kartının arka yüzündeki sayıların son 3 rakamı). Türkiye’de faaliyet gösteren diğer bankaların Visa/ Master Card kredi kartları ve sanal kartlarla peşin alışveriş yapabilirsiniz. Banka kartlarınızı peşin ödemelerde ve tüm ödeme işlemlerinizde kullanabilirsiniz. Banka havalesi için alıcı ismimize ve hesap numaralarımıza ödeme seçenekleri bölümümüzde yer alan havale maddesinden bilgi alabilirsiniz.

Müşteri Satış Sözleşmesi, 4822 no’lu “Tüketicinin korunması hakkındaki kanun” gereğince müşteri haklarını tanımlamak ve korumak amacıyla hazırlanmıştır. İnternet üzerinden alışveriş yapacak olan müşterilerin sözleşmeyi elektronik ortamda onaylaması gerekmektedir.

Bilgi Güvenliği Politikası’nın amacı, yasal düzenlemeleri göz önünde bulundurarak firma ve kişi bilgilerinin, uygulamalarının gizliliğini, bütünlüğünü ve kullanılabilirliğini korumak, sürdürmek ve yönetmektir. Güvenlik prosedürlerimiz bilgilerini kullandığımız her firma için coğrafi konumdan veya iş biriminden bağımsız olarak geçerlidir. Web Home bilgilerine erişim ihtiyacı olan üçüncü şahıs hizmet sağlayıcıları da Bilgi Güvenliği politika ve prosedürlerine bağlı kalırlar. Web Home yöneticileri de firmaların Bilgi Güvenliği politika ve prosedürlerine uymalarını temin ederler. Bu politika ile birlikte, bilgi yetkisiz ve izinsiz erişime karşı korunur, gizlilik ve bütünlük sağlanır.

Ödeme Seçenekleri

  • Kredi Kartı

Kredi kartıyla ödeme yapmak istiyorsanız, ödeme seçeneklerinden sizin için uygun olanı seçiniz.

  • Mail order formunu doldurup ödeme yaptığınızı belgeleyebilirsiniz.
  • Firmamıza gelerek hizmet talebinde bulunup ödemenizi kredi kartınızla yapabilirsiniz.
  • Mobil pos uygulamamız ile iş yerinizde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Banka Havalesi

Banka havalesi veya yapacağınız EFT için, Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri Tic.Ltd.Şti.
alıcı ismini olarak belirtiniz. İşlem açıklamasında mutlaka müşteri isim soyadı ve sipariş numarasını belirtiniz

Havale numaralarını da banka hesap bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz. Havale dekontunuzu mail olarak info@webhome.com.tr adresine göndererek projenizin başlamasını talep edebilirsiniz.

  • PayPal

Ödeme seçenekleri içinde yer alan PayPal ile hizmet siparişinizi verebilirsiniz. PayPal sitesine kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Ödeme ekranını kullanabilirsiniz.

  • 3D Secure

Visa ve MasterCard’ın geliştirdiği bu sanal alışveriş çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri daha güvenli hizmet alışverişi yapıyorlar.

3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi sırasında kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Web Home uyumlu sanal iş yeri özelliği ile kart sahibine alışveriş yapma ve ödeme kolaylığı sunar. Açılan pop-up ekranı kullanılarak işlem şifresi ve kişisel güvenlik mesajı ile işlem yapılır.

Teslimat

  • Müşteri hizmetlerine ne zaman ulaşabilirim?

Mesai saatleri içinde (Haftaiçi: 08:30-18:00 / Cumartesi: 08:30-16:00) 444 30 98 numaralı çağrı merkezimizden ya da diğer iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

  • İş teslimi ve iade

Proje düzenleme aşamasından sonra belirtilen teslim süresi içinde iş bitimi gerçekleştirilir. İade söz konusu olan hizmetler için iletişim numaralarımızdan bilgi alınabilir.