Model Akademi Web Sitesi Tasarımında Bizi Tercih Etti!

model akademi

Model Akademi, kişilere hem iş hem de sosyal hayatlarında yardımcı olacak kişisel gelişim eğitimlerini verme hedefi ile kurulmuştur. Bu alanda kaliteli bir eğitime kaliteli bir web tasarım gerekli olmuştur.

Alanında uzman eğitmenleri, akademisyenler, ünlü mankenler ve yaşam koçları ile art direktörleri, halkla ilişkiler uzmanları ve fotoğrafçıları bünyesinde barındıran Model Akademi hizmet vermeye başladığı günden bu yana temellerini istihdam ve sektörel verimlilik üzerine kurmuştur. Türkiye’nin en iyi eğitim merkezlerinden biri olan Model Akademi, sektörün ihtiyaçlarına yönelik her geçen gün yenilediği eğitim sistemi ile kursiyerlerine mesleki yeterlilik kazandıracak eğitimler vermektedir.

Mankenlik Kursu, Çocuklara, Gençlere, Yetişkinlere ve Kurumlara Özel Zarafet Kurslarını bireylere ve kuruluşlara sunan eğitim merkezimiz; Diksiyon, Beden Dili, Oyunculuk, Dans, Cilt Bakımı ve Makyaj Eğitimleri ile destekleyici dersler sunmaktadır.

Web Home ekibi mankenlik kursu web sitesi tasarımı için geniş portföyünden yararlanarak firmaya özel bir site hazırlamıştır. Model Akademi için mankenlik siteleri ve rakipler incelenmiş; başarılı ve kullanıcı dostu bir için web tasarım konusunda itinayla çalışılmıştır.

Editörlerimiz ve SEO uzmanı arama motoru optimizasyonu kriterlerine uygun içerikler hazırlarken web tasarım ekibimiz de görsel optimizasyon işlemlerini yapmıştır.

Web tasarımı, Google Adwords reklamcılığı, SEO destek,  marka danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı ve marka tescili gibi konularda yardımcı olduğumuz Model Akademi, sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almıştır.

Model Akademi İçin Neler Yaptık?

Model Akademi’ye özel yaptığımız işler:

  • web sitesi tasarımı
  • orijinal içerik üretimi
  • SEO destek
  • marka tescili
  • internet reklamcılığı – Google Adwords
  • hosting ve domain
  • kurumsal kimlik çalışmaları
  • web danışmanlığı
  • sosyal medya danışmanlığı.

Model Akademi için web site tasarımı ile başlayan sürecimiz diğer tanıtım ve internet uygulamaları ile devam etti. Sektörel iş ortaklığı da yaptığımız firmanın başarısını her daim sürdürmesi için yanında yer almaktayız.

Hemen Sipariş Ver
Teklif İste
Webman
www.webplus.com.tr
Fiyatlar
Referanslar