Zumba Gökçe Web Site Tasarımında Bizi Seçti!

zumba gökçe

Zumba dansı denince akla ilk gelen isimlerden ve Zumba Gökçe diye anılan Gökçe Güngör web tasarımı için bizi tercih etti!

Sertifikalı bir Zumba eğitmeni olan Gökçe Güngör, Latin Danslarında yıllardan gelen tecrübesini dansla zayıflamak isteyen dans gönüllüleriyle paylaşarak sporu eğlenceyle buluşturuyor. Zumba Kursu vermek için gerekli olan ilk eğitim olan Zumba Fitness Basic Steps 1 sertifikasını 2009 yılının Kasım ayında alan Gökçe Güngör, son dönemlerde daha da bilinir hale gelen Zumba Gökçe tabirinin oluşma sürecinin ilk adımını atmıştır. Depo Dans Cafe bünyesinde Zumba dersi vermeye başlayan Gökçe Güngör, dans ve sporseverlerin Zumba ile ilgili beklentilerini karşılamak ve Zumba dersine yeni tatlar katmak amacıyla yeni bir sertifika eğitimine gitmek üzere yurt dışı yolunu tuttu. Zumba Basic 2 sertifikasını da alan Zumba Gökçe başlangıç ve orta seviye eğitimlerine devam etmek üzere Türkiye’ye döndü. İstanbul genelinde birçok yerde Zumba eğitimi veren Zumba Gökçe, gerçekleştirilen birçok etkinlikte de der vermeye devam ediyor.

Başarılı dansçımız için cıvıl cıvıl bir dans web sitesi tasarımı yapan Web Home, editör ve SEO uzmanı ekibi ile Gökçe Güngör’ün taleplerine göre süreci tamamladı. Özel web sitesi tasarımı ile firmamızın referansları arasında yerini alan Zumba Gökçe ile SEO destek ekibimiz arama motoru optimizasyonu temelli bir çalışma yaparak sitenin üst sıralarda yer alması için gerekli düzenlemeyi gerçekleştirdi.

Dans web siteleri içerisinde hem kurumsal hem eğlenceli olması ile fark yaratan Gökçe Güngör web sitesi, eğlenceli web site tasarımı ile kurumsallığı birleştirdi.

Zumba Gökçe Kursu İçin Neler Yaptık?

Zumba Gökçe için özel yaptığımız işler:

  • web sitesi tasarımı
  • orijinal içerik üretimi
  • SEO destek
  • internet reklamcılığı – Google Adwords
  • hosting ve domain
  • kurumsal kimlik çalışmaları
  • web danışmanlığı
  • sosyal medya danışmanlığı.

Gökçe Güngör için web site tasarımı yaparak Zumba Gökçe adının bir marka haline gelmesini destekledik.

Hemen Sipariş Ver
Teklif İste
Webman
www.webplus.com.tr
Fiyatlar
Referanslar